VIP limuzína     FAQ - často kladené otázky

FAQ - často kladené otázky

Co jsou to služby řidiče?

Samozřejmostí je bezpečná přeprava kam si jen budete přát a dále také fotografování. Náš řidič se k vám bude chovat jako k pravé VIP klientele takže je jasné, že Vám otevře dveře, naleje šampaňské a na jeho tváři se vždy setkáte s milým a upřímným úsměvem.Může nás jet v limuzíně najednou víc než osm osob?

Bohužel v tomto jsme striktní v rámci bezpečnosti, a proto toto není možné, avšak není nejmenší problém se domluvit na tom, že Vaši početnější skupinu převezeme v rámci sjednané hodinové jízdy třeba nadvakrát.Můžeme si donést vlastní hudbu na CD, flash disku nebo micro sd kartě?

Ano, samozřejmě, dokonce Vás k tomu tímto vybízíme, ať si donesete vlastní hudbu či film, které si přehrajete na našich zařízeních a jen tím umocníte ten úžasný zážitek, který z jízdy v limuzíně budete mít.Můžeme si donést vlastní alkohol?

Jistě, v tomto Vás nehodláme nijak omezovat, mějte na paměti však, že od nás dostanete vždy ZDARMA láhev sektu, která bude již připravená a vychlazená a navíc vám nabízíme rozsáhlé portfolio vybraných druhů kvalitního alkoholu za skvělé ceny v našem baru.Jak mohu platit?

Nejlepší možností je platba kartou, která je nejrychlejší a nemusíte se pak již v den jízdy zdržovat s placením. Dále se dá použít i klasický bankovní převod a rovněž akceptujeme i platbu v hotovosti samozřejmě.Je uvedená cena konečná?

Ano všechny ceny jsou konečné včetně DPH. Neúčtujeme si žádné příplatky za přistavení a ujeté kilometry.Jak dlouho dopředu si můžu jízdu objednat?

Vzhledem k vytíženosti naší limuzíny doporučujeme rezervaci co nejvíce dopředu, například když už máte termín svatby a jste rozhodnuti našich služeb využít tak nás neváhejte kontaktovat i rok dopředu.Chci objednat na poslední chvíli.

I to je možné, pokud máme volno tak Vám samozřejmě vyhovíme a klidně ještě v daný den, co provedete rezervaci Vám poskytneme naše služby, avšak v případě, že chcete realizovat jízdu v ten samý den, co proběhne rezervace, tak je nutná platba kartou.Budeme mít soukromí?

Samozřejmě, od našeho řidiče Vás bude v limuzíně oddělovat přepážka a komunikace bude probíhat přes interkom (vnitřní hlasové propojení mezi vámi a řidičem) které můžete kdykoliv, pokud budete chtít, vypnout.Je den s limuzínou skvělý nápad?

Ano!'
Blog Limuzína Kontakt Balíčky
Svatby Rozlučky Narozeniny Pronájem
Reference FAQ