VIP limuzína     Svatby

Svatby


Svatební den, obzvláště ten Váš, je dnem, který se pro Vás musí stát nezapomenutelný. Je to den, na který nikdy nezapomenete, na který budete vzpomínat i po mnoha letech a naší filozofií je, že na tento den byste měli vzpomínat jako na den, kdy jste se cítili hýčkáni jako VIP, ba co více, jako opravdové celebrity. Za tímto účelem jsme si pro Vás připravili luxusní svatební limuzínu, a to s veškerým servisem, který k tomu patří. Láhev šampaňského, služby profesionálního řidiče, slavnostní výzdoba a mnohem více, a to za tu nejlepší cenu, jakou najdete na českém internetu.

V nabídce pro Vás máme 3 možnosti:

  • Balíček Silver, kdy Vám zajistíme odvoz buď na obřad, nebo na hostinu po obřadu. V ceně je i láhev sektu z našeho baru a bylinková voda. Samozřejmostí je pak přistavení nazdobené limuzíny pro focení a hudba dle Vašeho výběru.
  • Balíček Gold, kdy Vám limuzínu pronajmeme na 3 hodiny a bez problému tedy dopraví nejen nevěstu na svatbu, ale také novomanžele na svatební hostinu, a ještě zbyde i čas na to, aby si děti a hosté prohlédli interiér naší luxusní limuzíny. Láhev sektu a všechny služby uvedené u balíčku Silver jsou samozřejmě obsaženy i v tomto balíčku.
  • Balíček Platinum, který je pro opravdu luxusní prožití Vašeho svatebního dne. V tomto balíčku na Vás čeká vše, co v balíčku Gold, tedy transfer na i z obřadu, sekt (dvě láhve) atd. a kromě toho i projížďka po okolí pro děti (ano, dostanou i šampaňské, v tomto případě rychlé špunty). Limuzína pak dále čeká na hostině a funguje jako VIP taxi pro rozvoz svatebních hostů. To vše do časového horizontu deseti hodin, s tím, že drobné časové odchylky jsou u této služby tolerovány tak, aby si všichni užili nezapomenutelné zážitky.

Jedná se o konečnou cenu. Neplatíte žádné další příplatky za přistavení limuzíny ani najeté km. (pro lokalitu Ostrava a okolí)

VIP limuzína – s námi se skutečně budete cítit jako VIP.


  více fotek  

Svatba silver


2999 Kč
doba trvání 1h


více informací

Svatba gold


5199 Kč
doba trvání 3h


více informací

Svatba platinum


12999 Kč
doba trvání 10h


více informací

Další služby

'
Blog Limuzína Kontakt Balíčky
Svatby Rozlučky Narozeniny Pronájem
Reference FAQ