VIP limuzína
   
Reference naších zákazníků

Reference naších zákazníků

Card image cap

Martin Kohut

Chci velice moc poděkovat za naprosto bezchybnou jízdu v limuzíně. Využili jsme ji k cestě na ples a musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen. Řidič čekal v dohodnutý čas na dohodnutém místě, byl velice ochotný a milý, trasu přizpůsobil, dle našich požadavků. V ceně jsme dostali i láhev šampaňského. Příště rádi využijeme znova.

hodnocení: 100 %

Card image cap

Jiří Fukna

Chtěl jsem překvapit svého dobrého kamaráda, který se loučil se svobodou. Zahráli jsme dvě hodinky bowling a poté jsme se přesunuli limuzínou na Stodolní. Byl to skvělý nápad, protože taxikem bychom jeli minimálně na dvě party. Takhle nejen, že jsme všichni měli super zážitek, ale současně jsme pokračovali v 'jízdě', protože v baru byla flaška kvalitního rumu. Ještě jednou děkuji za nás všechny.

služba: Rozlučka silver / hodnocení: 98 %

Card image cap

Adam Sajaš

Co napsat? Jestli stojíte o nevšední zážitek, vůbec neuvažujte a rozhodně zkuste. Od okamžiku telefonické rezervace, přes domluvu s řidičem, až po cestu samotnou super zážitek. Velmi ochotně se Vám budou snažit vyjít vstříc v jakémkoliv ohledu.

hodnocení: 100 %

Card image cap

Jirka

S rodinou jsme využili služeb VIPlimuzíny za vojenskou technikou. Můžeme doporučit jako skvělý rodinný výlet. Řidič byl přesný, ochotný a usměvavý. Vojenský park v Bohumíně i prohlídku bunkru jsme si náramně užili. Projížďka ve vojenském voze OT dala celému dni tu nejlepší zlatou tečku.

hodnocení: 93 %

'
Blog Limuzína Kontakt Balíčky
Svatby Rozlučky Narozeniny Pronájem
Reference FAQ