VIP limuzína     Narozeniny

Narozeniny


Pokud sháníte originální dárek k narozeninám pro Vaše blízké a přátele nebo připravujete nezapomenutelný narozeninový večírek, kterým chcete všem hostům vyrazit dech, máme pro Vás připraveno přesně to pravé! VIP limuzína je připravena splnit všechny Vaše touhy a přání, vybrat si můžete hned ze tří narozeninových balíčků, které pokryjí všechny Vaše požadavky na tento jedinečný zážitek.

Narozeninový balíček Silver poskytuje pokrytí všech základních požadavků, které můžete v tento den využít, od transportu hostů na místo konání, luxusní projížďky ve VIP limuzíně až po stylové ukončení krásného dne s vypuštěním lampionu štěstí pro oslavence.

Balíček Gold rozšiřuje základní balíček o all inclusive občerstvení, kde nemohou chybět ani alko a nealko nápoje, které udrží všechny hosty svěží a natěšené k další zábavě.

Pokud si budete přát završit Váš neopakovatelný večer opravdovou bombou, pak pro Vás Platinový balíček představuje tu nejlepší volbu. Nejen že obsahuje všechny již zmíněné výhody balíčku Silver a Gold, ale navíc nabídne odpálení velkolepého ohňostroje, což je ta nejlepší ohnivá tečka za povedeným večerem.

Jedná se o konečnou cenu. Neplatíte žádné další příplatky za přistavení limuzíny ani najeté km. (pro lokalitu Ostrava a okolí)


  více fotek  

Narozeniny silver


2999 Kč
doba trvání 1h


více informací

Narozeniny gold


6499 Kč
doba trvání 3h


více informací

Narozeniny platinum


9999 Kč
doba trvání 4h


více informací

Další služby

'
Blog Limuzína Kontakt Balíčky
Svatby Rozlučky Narozeniny Pronájem
Reference FAQ